Raspberry Ketone 700 – odchudzający ekstrakt z malin

Raspberryketone700 jest nowoczesnym suplement diety, który pozwala w krótkim czasie osiągnąć spory spadek wagi. Jego działanie opiera się na ekstrakcie z malin, przynosi rezultaty bez działań ubocznych, w bezpieczny sposób przyspiesza metabolizm lipidów i węglowodanów:

  • Błyskawicznie spala tkankę tłuszczową
  • Przyspiesza przemianę materii i ogranicza apetyt
  • Usuwa nadmiar wody i detoksykuje
  • Wygodny sposób dawkowania (kapsułki)

W skład formuły wchodzą niemodyfikowane genetycznie i czyste ekologicznie składniki aktywne: ekstrakty z owoców maliny, jagód acai, owoców gorzkiej pomarańczy, liście zielonej herbaty i ekstrakt z nasion guarany.

Czy Raspberryketone700 naprawdę działa? – recenzje

Przed wprowadzeniem produktu na rynek poddano go licznym badaniom i testom pod okiem specjalistów. Testy potwierdzają silne działanie w kierunku redukcji masy ciała – kilka % mniej masy tłuszczowej po miesiącu stosowania preparatu. W tym samym czasie wzmacnia system odpornościowy, obniża cholesterol i zatrzymuje procesy starzenia się organizmu.

Wyniki badań pokrywają się z opiniami klientów, którzy w komentarzach na blogach zwracają uwagę na dużą dawkę energii i różnicę w koncentracji umysłu przed i po suplementacji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca stosowanie 2 kapsułek dziennie – w czasie posiłków. Trzeba pamiętać o wypijaniu dużej ilości wody.

Doświadczenia klientów wskazują, że maksymalne efekty osiągają oni zazwyczaj po 3 miesiącach suplementacji.
Przeciwwskazania do stosowania kapsułek dotyczą jedynie kobiet w ciąży i matek karmiących.

Produktu nie znajdziemy w aptece. Oryginalny i w dobrej cenie jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej producenta.