RealQUIT – biomagnes ułatwiający rzucenie palenia

RealQIUT jest zestawem bioaktywnych magnesów, które w skuteczny sposób pomagają wyjść z nałogu tytoniowego, bez potrzeby stosowania tabletek lub plastrów.

Wykorzystują zasadę aurikuloterapii – kontrolują i likwidują potrzebę palenia. W opinii lekarzy – nie ma przeciwwskazań do stosowania magnesów.

  • Likwiduje głód papierosowy
  • Usuwa dolegliwości związane z chorobą odstawienną
  • Uspakaja i poprawia nastrój
  • Prosty sposób użycia (magnesy na ucho)

W skład RealQUIT wchodzą dwa magnesiki o różnej średnicy.
Dzięki warstwie 24- karatowego złota jaka pokrywa magnesy nie dają one żadnych efektów ubocznych i nie wywołują zmian alergicznych. Doświadczenia użytkowników wskazują, że magnesy nie spadają z ucha a ich noszenie nie powoduje dyskomfortu.

Czy RealQUIT naprawdę działa? – recenzje

Biomagnesy działają na ściśle określone miejsca w uchu, wykorzystują neurologiczne powiązanie ucha wewnętrznego z całym organizmem. Organizm zaczyna wytwarzać duże ilości endorfin, a te z kolei eliminują potrzebę palenia. Lekarze rekomendują RealQUIT do leczenia najtrudniejszych przypadków uzależnienia od nikotyny.

Ważne, że po zakończeniu magnesowej kuracji nie powraca chęć palenia – to fakt najczęściej podkreślany w komentarzach na forum. Wymierne efekty stosowania magnesów potwierdziły także liczne testy, a produkt posiada wymagane certyfikaty.

Jak stosować i gdzie kupić?

Rezultaty jakie deklaruje producent daje noszenie magnesów przez 3-4 godziny dziennie. Nie należy wydłużać tego czasu. Magnesy umieszczamy na uchu – zawsze mniejszy z przodu, a większy z tyłu. W ciągu pierwszych 7 dni dopuszczalne jest palenie papierosów. Potem, jeśli nie zrobiliśmy tego wcześniej – odstawiamy papierosy i przedłużamy kurację o 20-25 dni.

Produkt o sprawdzonej jakości i w rozsądnej cenie jest dostępny wyłącznie na stronie producenta.