Royal Black Mask – czarna maseczka oczyszczająca

Royal Black Mask to specjalistyczna maseczka służąca do intensywnego oczyszczania skóry twarzy z zanieczyszczeń i wągrów oraz do likwidacji trądziku. Naturalny skład maski sprawia, że jest łagodna dla skóry i nie powoduje niekorzystnych efektów ubocznych.

Maseczka zawiera węgiel bambusowy – kluczową broń do walki z zaskórnikami, a poza tym: czekoladę, kiełki pszenicy, prowitaminę B5 oraz olejek grejpfrutowy.

  • Głęboko i precyzyjnie oczyszcza skórę twarzy
  • Wykazuje działanie przeciwzapalne
  • Doskonale nawilża i pielęgnuje skórę
  • Opóźnia starzenie się skóry
  • Wygodny sposób użycia (maseczka)

Czy Royal Black Mask naprawdę działa? – recenzje

Najbardziej miarodajnym źródłem informacji na temat jakości danego produktu są w dzisiejszych czasach komentarze użytkowników na forach internetowych. Royal Black Mask ma dużą ilość pozytywnych wpisów, szczególnie doceniają go młodzi ludzie borykający się z problemem trądziku. Lecznicze działanie maski uznają także w swoich opiniach lekarze dermatolodzy.

Dodatkowym atutem maseczki jest to, że może być stosowana bez żadnych przeciwwskazań dla każdego rodzaju skóry.

Jak stosować i gdzie kupić?

Jak potwierdzają doświadczenia klientów, najlepsze rezultaty osiąga się stosując maseczkę minimum 3 razy w tygodniu przez okres kilku miesięcy.

Maseczkę nakładamy na twarz, omijając okolice oczu. Pozostawiamy na 25 minut, następnie ostrożnie zdejmujemy. Resztki maseczki zmywamy ciepłą wodą.

Mimo, że maseczka posiada walory lecznicze nie należy szukać jej w aptece. Royal Black Mask kupimy wyłącznie na oficjalnej stronie producenta– z gwarantowanymi efektami. i w przystępnej cenie.