Royal Gold Mask – złota maska odmładzająca

Royal Gold Mask to ekskluzywna maseczka przeciwzmarszczkowa dla kobiet, które chcą maksymalnie długo zachować młodość skóry twarzy. Dzięki wykorzystaniu jonów złota symuluje odnowę komórek skóry, przywraca jej młody wygląd.

  • Skóra staje się bardziej napięta a zmarszczki wygładzone
  • Chroni skórę przed wolnymi rodnikami, działa aseptycznie
  • Oczyszcza i dogłębnie nawilża skórę twarzy
  • Skóra jest miękka, matowa o wyrównanym kolorycie
  • Przyjemny sposób użycia (maseczka)

Przyjazny skórze skład sprawia, że pielęgnacja staje się przyjemna , a dermatolodzy nie znajdują przeciwwskazań do jej stosowania. To: żeń-szeń, oliwa z oliwek, ginkgo biloba i wapń.

Czy Royal Gold Mask naprawdę działa? – recenzje

Połączenie odpowiednich składników w idealnych proporcjach sprawia, że stosowanie Royal Gold Mask daje rezultaty porównywalne z działaniem botoksu.

Doceniają to szczególnie kobiety, u których procesy starzenia się skóry są coraz bardziej widoczne. O doświadczeniach kobiet w walce ze zmarszczkami można przeczytać w komentarzach na forach internetowych. Opinie klientek zachwyconych maską uwiarygadniają zdjęcia zrobione przed i po kuracji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Aby wykorzystać bogactwo składników dostępnych w maseczce należy ją stosować co najmniej 3 razy w tygodniu. Nakładamy warstwę maski omijając okolice oczu. Po 25 minutach usuwamy a resztki zmywamy ciepłą wodą.

Przy tej klasie produktów niezbędny jest dokładny nadzór producenta nad dystrybucją. Dlatego maska jest dostępna wyłącznie na stronie producenta. Zyskujemy gwarancję efektów bez skutków ubocznych, a wszystko w cenie przyjaznej dla kieszeni. Maseczki nie znajdziemy w aptece.