SizeGenetics – innowacyjny zestaw do powiększania penisa

SizeGenetics to urządzenie, które pomaga zlikwidować kompleks małego penisa. Produkt przedłuża prącie stopniowo i bez skutków ubocznych. Rozwiązuje wstydliwy problem bez skalpela i bez wychodzenia z domu.

  • Delikatne rozciąganie zwiększa ilość ciał jamistych w prąciu
  • Zwiększa długość i objętość penisa
  • Pomaga naprostować krzywizny penisa
  • Posiada autentyczny certyfikat urządzenia medycznego

W skład podstawowego zestawu wchodzi: urządzenie SizeGenetics, pręciki do przedłużania, komfortowa podkłada i pasek oraz DVD z instrukcją. Istnieje możliwość zwiększenia zestawu o inne udogodnienia.

Czy SizeGenetics naprawdę działa? – Recenzje

Przeprowadzone doświadczenia i testy udowodniły, że urządzenie jest bezpieczne i wpływa bezpośrednio na anatomię męskiego ciała. Potwierdzają to opinie lekarzy urologów, którzy dodatkowo dostrzegają w produkcie szansę na wyprostowanie krzywizn prącia.

No internetowych forach można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy użytkowników na temat SizeGenetics. W większości są to słowa wdzięczności oraz radości związanej z zaskakującymi efektami i diametralną zmianą życia seksualnego.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zgodnie z zapewnieniami producenta, prawidłowy sposób użycia oraz regularne stosowanie urządzenia przez około 4 miesiące, może przynieść całkowicie zadowalające rezultaty.

SizeGenetics jest dostępny wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym. Dlatego nie można go znaleźć ani w aptece ani w żadnej drogerii. Cena produktu jest uwarunkowana od rodzaju zamówionego pakietu.