Skinception™ Cold Pressed Cosmetic Argan Oil – działanie kosmetycznego olejku arganowego

Skinception™ Cold Pressed Cosmetic Argan Oil jest czystym olejkiem arganowym niezastąpionym w pielęgnacji skóry twarzy i ciała, włosów i paznokci. Może być stosowany bez obaw o efekty uboczne, rezultaty działania olejku są znane w Maroku, skąd pochodzi, już od 3500 lat. Nie występują żadne przeciwwskazania do jego stosowania.

  • Odwraca skutki starzenia się skóry
  • Skóra staje się dobrze nawilżona i odżywiona
  • Wykazuje działanie antyoksydacyjne
  • Wygodny sposób użycia (olejek)

W składzie preparatu występuje 100% czysty, tłoczony na zimno olej arganowy, bez ulepszaczy i konserwantów. Zawiera kwasy tłuszczowe (oleinowy i linolowy), witaminę E, przeciwutleniacze (np. kwas ferulowy), skwalen, polifenole, sterole, D-7 stigmastero i alkohole triterpenowe.

Czy Skinception™ Cold Pressed Cosmetic Argan Oil naprawdę działa? – Recenzje

Olejek arganowy chroni przed wolnymi rodnikami i słońcem. Skóra staje się elastyczna i promienna.

Doświadczenia użytkowników wskazują, że nie ma olejku o tak szerokim spektrum działania i tak widocznych różnicach przed i po użytkowaniu, jak w przypadku olejku arganowego.

Potwierdzają to opinie lekarzy dermatologów, ale też komentarze na forach internetowych. Osoby, które sprawdziły efekty działania olejku na sobie, wymieniają jego skuteczność w przypadku rozstępów, trądziku czy innych dolegliwości skórnych. Istotne jest, że nie zatyka porów i bardzo dobrze się wchłania.

Jak stosować i gdzie kupić?

Można stosować go w dowolnej ilości w zależności od potrzeb, jest bardzo wydajny.

Olejku nie znajdziemy w aptece. Jest dostępny jedynie na stronie internetowej producenta.