Skinception™ Intensive Stretch Mark Therapy – krem na rozstępy

Skinception™ Intensive Stretch Mark Therapy jest innowacyjnym kremem, który likwiduje rozstępy na piersiach, brzuchu, udach, pośladkach i ramionach. Jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, nie powoduje skutków ubocznych i nie istnieją przeciwwskazania do jego stosowania.

  • Pobudza produkcję kolagenu
  • Zwiększa elastyczność skóry
  • Likwiduje przebarwienia i ujednolica koloryt skóry
  • Wygodny sposób użycia (krem)

Skład Skinception™ Intensive Stretch Mark Therapy został opracowany na podstawie badań klinicznych z udziałem dermatologów. Zawiera perfekcyjnie dobrane aktywne składniki (Regestril™, Darutoside™, Pro-Sveltyl ® i Pro-Coll-One+®), które w naturalny sposób zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Przeprowadzone doświadczenia pokazują, że to właśnie kolagen i elastyna odpowiadają za efekt prawidłowego napięcia skóry.

Czy Skinception™ Intensive Stretch Mark Therapy naprawdę działa? – Recenzje

Rozstępy pojawiają się w czasie gwałtownej zmiany wagi ciała, w okresie ciąży i w okresie dojrzewania. Komentarze na na forum i opinie klientów na blogach potwierdzają, że formuła kremu naprawdę działa skutecznie. Dowodzą tego także zdjęcia zrobione przed i po kuracji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca nałożyć niewielką ilość kremu na miejsca zmienione chorobowo i pozostawić do wchłonięcia. W celu uzyskania maksymalnych rezultatów należy pamiętać o codziennym stosowaniu produktu.

Produktu nie znajdziemy w aptekach, jest dostępny – w przystępnej cenie – jedynie na stronie internetowej producenta.