Slim Excelle – działanie kremu wyszczuplającego

Slim Excelle to krem, który pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczu w organizmie i skutecznie zmniejszyć wagę. Można to osiągnąć bez generowania niepożądanych skutków ubocznych. W kremie wykorzystano zjawisko termogenezy – intensywnie rozgrzewa ciało i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

  • Zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w biodrach, talii i brzuchu
  • Oczyszcza organizm z toksyn i nadmiaru wody
  • Zmniejsza cellulit
  • Odchudza bez efektu jo-jo i spadku energii
  • Wygodny sposób użycia (krem)

W składzie Slim Exelle występują aktywne komponenty: kofeina, papryka chili (capsicum frutescens), ruszczyk kolczasty (ruscus aculeatus), aloes, olej kokosowy i morszczyn pęcherzykowaty.

Czy Slim Exelle naprawdę działa? – recenzje

Producent obiecuje twardy, płaski brzuch i zmniejszenia obwodu w pasie o 4 cm po 3 tygodniach oraz 3 kilogramową utratę wagi w ciągu 2 tygodni.
Uzyskanie takich rezultatów potwierdzają w komentarzach na forum zadowolone klientki, które używały kremu. Na dowód swoich osiągnięć dołączają zdjęcia wykonane przed i po kuracji.

Także lekarze w swych opiniach podkreślają skuteczność działania kremu i zalecają w celu zintensyfikowania efektów równoczesne stosowanie dobrze zbilansowanej diety oraz jakiejkolwiek formy aktywności ruchowej.

Jak stosować i gdzie kupić?

Krem jest naturalnym preparatem do miejscowego stosowania na wybrane partie ciała, które chcemy wyszczuplić. Stosowanie polega na aplikacji rano i wieczorem niewielkiej ilości kremu na problematyczne partie ciała i delikatny masaż kolistymi ruchami do całkowitego wchłonięcia.
Przeciwwskazaniem do stosowania objęte są kobiety w ciąży i matki karmiące piersią.

Strona internetowa producenta jest optymalnym miejscem, gdzie jak uczy doświadczenie – szybko i w dobrej cenie można kupić krem, który pozwala zmniejszyć rozmiar talii i brzucha. Kremu nie znajdziemy w aptece.