Softy Max – szczotka usuwająca sierść psa i kota

Softy Max to praktyczna szczotka pielęgnacyjna z miękkimi końcówkami do masażu, która ułatwia usuwanie martwej sierści kota i psa. Wprawdzie koty doskonale potrafią same zadbać o swoje futerko, ale czasami wymagają naszej pomocy. Stosowanie szczotki przynosi doskonałe rezultaty bez efektów ubocznych dla skóry zwierząt.

  • Usuwa sierść, nie uszkadza włosa okrywowego
  • Zmniejsza ilość wypadającej sierści
  • Ułatwia zachowanie zdrowej skóry
  • Skutecznie zapobiega matowieniu sierści
  • Usprawnia krążenie krwi w górnych warstwach skóry
  • Wygodny sposób użycia (szczotka – zgrzebło)

Wyprofilowana rączka szczotki ma wygodny do trzymania, funkcjonalny kształt. W składzie szczotki znajduje się mechanizm, który ułatwia błyskawiczne oczyszczenie szczotki z zebranej sierści. Przez naciśnięcie przycisku, który znajduje się w tylnej części – dolna część szczotki zdejmuje sierść spomiędzy plastikowych igiełek.

Czy Softy Max naprawdę działa? – recenzje

Pielęgnacja sierści kotów i psów to niezwykle ważny element opieki nad nimi. Wprawdzie sami zainteresowani nie mogą opowiedzieć w komentarzach na forum, ile przyjemności sprawia im szczotkowanie za pomocą Softy Max, ale robią to ich właściciele. Opinie klientów, którzy mają doświadczenie w użytkowaniu szczotki są dostępne na blogach.

Ważne jest, że szczotka może być wykorzystywana bez żadnych przeciwwskazań dla zwierząt dużych, małych i tych całkiem malutkich, które posiadaja różną strukturę sierści.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca szczotkowanie przynajmniej raz w tygodniu. To nie tylko wpływa na kondycję sierści, ale pozwala także na obserwację skóry i ewentualne dostrzeżenie kleszcza lub innej choroby.

Softy Max nie znajdziemy w aptece. Można go dostać wyłącznie na stronie internetowej producenta. To gwarancja doskonałych efektów i dobrej ceny.