
Kobiece piersi to najbardziej atrakcyjne, szczególnie dla płci przeciwnej, elementy ich ciała. Kobieta obdarzona przez naturę pięknym, kształtnym i jędrnym biustem zyskuje pewność siebie i większą uwagę mężczyzn.
Dane szacunkowe wykazują, że około 80% kobiet nie jest zadowolonych z wielkości i kształtu swoich piersi.
Duży procent tych kobiet decyduje się na operacyjne powiększenie biustu. Ma ono swoje wady, związane z ryzykiem powikłań pooperacyjnych, wysokimi kosztami i możliwością odrzucenia implantu. Trudno więc dziwić się, że spora grupa amatorek pełniejszych piersi woli poszukać bardziej naturalnych opcji ich powiększania.
Bezoperacyjne powiększanie biustu
Można to osiągnąć stosując tabletki wpływające na wzrost tkanki piersiowej. Ich skład został opracowany w oparciu o wyniki badań naukowych. Tabletki zawierają w swoim składzie fitoestrogeny, które udają ludzkie hormony w organizmie kobiety i korzystnie wpływają na rozwój tkanki sutkowej. Jest on podobny do wzrostu w okresie dojrzewania.
Ostrożność nie zaszkodzi
Sporo kobiet odczuło pozytywne efekty działania tabletek, ale nie zmienia to faktu, że należy wykazać się ostrożnością przy ich wyborze. Niektóre z nich mogą bowiem zawierać w swoim składzie różne kombinacje składników ziołowych i syntetycznych. A te, po dłuższym czasie użytkowania mogą okazać się szkodliwe dla zdrowia. Mogą stać się przyczyną reakcji alergicznych, zaburzeń czynności wątroby, utraty apetytu, a nawet depresji.
Ściśle do zaleceń producenta
Chcąc uniknąć tego rodzaju skutków, kobiety biorące tabletki na powiększenie piersi muszą stosować się ściśle do wskazówek producenta. Brać pigułki w ściśle określonym czasie i nigdy nie przekraczać zalecanych dawek. Osiągnięcie wymarzonych wymiarów piersi następuje stopniowo i wymaga cierpliwości. Większość kobiet widzi efekty najczęściej w ciągu 3-6 miesięcy.
Może się zdarzyć, szczególnie u kobiet, które spożywają zbyt dużo białka lub węglowodanów, że nie czują się najlepiej po suplementacji. Powinny wówczas stopniowo zmniejszać ilość spożywanych tabletek, aż do całkowitego zaprzestania ich przyjmowania.