Star Silk Pro – innowacyjny zestaw do depilacji skóry

Star Silk PRO to nowoczesna forma depilatora, który skutecznie i bezboleśnie pozwala usunąć wszystkie niepożądane włoski na ciele. Doświadczenia klientów wskazują, że przynosi doskonałe rezultaty także w bardzo wrażliwych obszarach skóry o niewielkich i nierównych powierzchniach – pod pachami czy w miejscach intymnych.

  • Precyzyjnie usuwa owłosienie w dowolnej strefie ciała
  • Nie podrażnia, nie kaleczy i nie wysusza skóry
  • Wykonuje delikatny peeling i masaż naskórka
  • Bardzo prosty sposób użycia

W skład zestawu wchodzą jedwabne poduszeczki oraz tarcze z mikrokryształkami do usuwania włosków. Poduszeczki i tarcze mają dwa rozmiary, dopasowane wielkością do miejsc, gdzie mają być użytkowane.

Czy Star Silk PRO naprawdę działa? – recenzje

Produkt cieszy się świetnymi opiniami lekarzy i kosmetologów, którzy twierdzą, że to doskonały zamiennik laserowej metody usuwania włosków. A fora internetowe pełne są życzliwych komentarzy klientów doceniających bezbolesność zabiegu i długotrwałość efektów.

Różnica w kondycji skóry przed i po depilacji jest kolosalna. Równocześnie z depilacją następuje bowiem złuszczanie martwego naskórka – skóra staje się gładka i miękka, a włoski nie wrastają pod skórę.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zabieg z wykorzystaniem Star Silk PRO wystarczy przeprowadzać raz na trzy tygodnie, co jest ogromnym sukcesem w tej dziedzinie kosmetyki.
Nie występują przeciwwskazania do stosowania, depilator może być używany przez mężczyzn i kobiety, do każdego rodzaju skóry.

Jeśli chcemy zapewnić sobie prawdziwie profesjonalne rezultaty, bez bólu i innych efektów ubocznych – nie powinniśmy ryzykować zakupu depilatora w niesprawdzonych miejscach. Taką jakość produktu – doskonałe efekty przy całkiem dobrej cenie, może zapewnić tylko oryginalna strona producenta. Produktu nie znajdziemy w aptekach.