Stop Grow – preparat usuwający zbędne owłosienie

Stop Grow jest nowoczesnym preparatem, który pomaga w definitywnym pozbyciu się kłopotliwego owłosienia na ciele. Jego stosowanie pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

  • Usuwa niechciane owłosienie z dowolnej partii ciała
  • Spowalnia wzrost nowych włosków
  • Skuteczny przy włosach różnej grubości i pigmentacji
  • Wygodny sposób użycia (krem)

W skład Stop Grow wchodzą substancje aktywne redukujące wzrost włosów: Decelerine(3%), Telocapil(2%) oraz Pilisoft TM LS 7590 (1,0%).

To bezpieczne składniki, nie powodują alergii i innych niepożądanych efektów ubocznych. Nie ma przeciwwskazań do stosowania preparatu. Stop Grow może być używany do usuwania włosków nawet w bardzo wrażliwych obszarach ciała.

Czy Stop Grow naprawdę działa? – Recenzje

Stop Grow osłabia komórki kiełkujących cebulek włosowych w fazie anagenowej – włos nie ma możliwości wzrostu.

Badania kliniczne i przeprowadzone doświadczenia potwierdzają nadzwyczajną skuteczność preparatu. Po upływie 2 miesięcy u 93% badanych zmniejszyła się częstotliwość koniecznych depilacji do 82%.

Przychylne opinie wyrażają także klienci w komentarzach na forum, zauważają permanentną redukcję owłosienia już po miesiącu stosowania preparatu. Dowodem są zdjęcia zrobione przed i po kuracji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Wszystkie informacje na temat stosowania Stop Grow znajdują się w ulotce dołączonej do preparatu.
Produktu nie znajdziemy w aptece. Producent zdecydował o jego sprzedaży wyłącznie na swojej stronie. To zapewnia oryginalność i dobrą cenę produktu.