Tiger Hot – plastry uśmierzające ból mięśni, stawów i kości

Tiger Hot to plastry przeciwbólowe, które są niezawodne w przypadku różnego rodzaju bólu mięśni lub stawów. Dotyczy to także bólu pleców i bólu pourazowego. Plastry stopniowo uwalniają substancję leczniczą, a osiągnięte rezultaty nie skutkują niepożądanymi efektami ubocznymi.

  • Eliminują ból stawów i mięśni
  • Łagodzą dolegliwości lędźwiowo-krzyżowe
  • Usuwają napięcia mięśniowe
  • Nie ograniczają ruchów i przepuszczają powietrze
  • Łatwy sposób użycia (plastry)

W składzie plastrów można znaleźć między innymi mentol i kamforę. Plastry Tiger Hot nie powodują uczuleń i podrażnień skóry – wskazują na to doświadczenia użytkowników. Przeciwwskazaniem do stosowania plastrów jest wiek poniżej 12 lat i uszkodzenia skóry. Kobiety w ciąży i osoby uczulone na którykolwiek ze składników powinny przed zastosowaniem plastrów skonsultować się ze swoim lekarzem.

Czy Tiger Hot naprawdę działa? – recenzje

Rzadko spotyka się na rynku produkty, które cieszą się tak doskonałą opinią i użytkowników i lekarzy, jak to ma miejsce w przypadku Tiger Hot. Dowodzą tego liczne komentarze na forach dyskusyjnych.

W opinii lekarzy plastry przeciwbólowe to doskonała alternatywa dla doustnych środków uśmierzających ból, które obciążają cały układ pokarmowy.
Dodatkowym atutem plastrów jest fakt, że aktywne substancje są uwalniane bezpośrednio w momencie przyklejenia, co w efekcie przynosi natychmiastową ulgę w bólu.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zalecenia producenta dotyczące stosowania zawarte są w ulotce informacyjnej. Ogromną zaletą plastrów jest prosta i higieniczna aplikacja..Wystarczy, po zdjęciu warstwy ochronnej zabezpieczającej plaster, przykleić go w miejscu odczuwanego bólu. Skóra powinna być czysta i sucha.

Najbezpieczniejsze miejsce do zakupu oryginalnych plastrów Tiger Hot, a jednocześnie w dobrej cenie – to strona www producenta. Nie znajdziemy ich w aptece.