Tinedol – skuteczność preparatu na grzybicę stóp i paznokci

Tinedol jest kremem, który pomaga zwalczyć grzybicę stóp i paznokci, bez względu na ich etiologię. To nowoczesny i skuteczny preparat, dzięki naturalnym i hipoalergicznym komponentom nie generuje niepożądanych efektów ubocznych.

  • Likwiduje grzybicę stóp i paznokci
  • Zapobiega nawrotom grzybicy
  • Eliminuje swędzenie i neutralizuje przykry zapach stóp
  • Pielęgnuje i nawilża stopy
  • Wygodny sposób użycia (krem)

Pozytywne rezultaty leczenia zapewnia synergiczna formuła preparatu. Jej skład budują: Klimbazol, Farnezol, gliceryna, lanolina, olejek eteryczny z mięty pieprzowej i witamina E.

Czy Tinedol naprawdę działa? – Opinie

Recenzje klientów i komentarze na forum potwierdzają niezawodność działania kremu. Skuteczność efektów udowodnili także lekarze dermatolodzy z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu grzybicy. Specjaliści zalecają stosowanie kremu również w celach profilaktycznych.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zaleca się aplikację kremu dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Należy po dokładnym umyciu i osuszeniu stóp nałożyć krem i wmasować, aby wchłonął się całkowicie.

Do zakupu kremu nie jest wymagana recepta, nie trzeba więc szukać go w aptece. Aby mieć pewność dostarczenia klientom oryginalnego produktu, producent prowadzi sprzedaż wyłącznie na swojej stronie internetowej. Cena jest korzystna dzięki często oferowanym promocjom.