Total Curve – zestaw dla kobiet na duży i jędrny biust

Total Curve to innowacyjny dwuczęściowy system, który pozwala kobietom na posiadanie dużych, jędrnych i kształtnych piersi. Jest alternatywą dla kosztownych zabiegów chirurgicznych i implantów.

  • Zwiększa objętość piersi
  • Poprawia jędrność i unosi piersi w górę
  • Pielęgnuje skórę na piersiach
  • Zmniejsza dolegliwości kobiece
  • Wygodny sposób użytkowania (suplement diety +żel)

W składzie suplementu znajdują się: kwiaty i liście gryki, nasiona kopru, dzięgiel chiński, liść Damiana, drapacz lekarski, chmiel, rzeżucha, czarny korzeń Cohosh i pokrzyn dziki.
Skład żelu budują: ekstrakt z aloesu, mącznicy lekarskiej i alg, masło mango, witamina C i kofeina.

Preparat nie powoduje efektów ubocznych, a przeciwwskazania do stosowania dotyczą jedynie kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Czy Total Curve naprawdę działa? – recenzje

Jak potwierdzają badania, stosowanie preparatu umożliwia powiększenie objętości piersi średnio o 8,4% w ciągu 2 miesięcy

Kobiety które już używały Total Curve z dużą satysfakcją opowiadają o swoich doświadczeniach w komentarzach na forum. Z dumą opisują efekty i prezentują zdjęcia piersi przed i po kuracji.

Preparat zebrał także wiele pozytywnych opinii lekarzy, którzy mówią o jego pozytywnym wpływie na różne kobiece niedomagania (objawy PMS , menopauza, niskie libido).

Jak stosować i gdzie kupić?

Rezultaty daje stosowanie 2 razy dziennie po 1 kapsułce (przy śniadaniu i kolacji). Należy również 2 razy dziennie nakładać na piersi żel ujędrniający i delikatnie masować kolistymi ruchami, aż wchłonie się całkowicie.

Preparatu nie trzeba szukać w aptece. Decyzją producenta produkt jest dostępny na jego stronie internetowej, co daje gwarancję jakości i dobrej ceny.