UpSize – działanie naturalnego kremu powiększającego rozmiar biustu

UpSize to krem nowej generacji dedykowany kobietom, które natura nie obdarzyła dużym i jędrnym biustem. Preparat powiększa piersi, a efekt jest porównywalny z tym osiąganym w czasie zabiegu chirurgii plastycznej.

Bezpieczne działanie, bez przeciwwskazań i niepożądanych dla zdrowia kobiety skutków ubocznych zapewnia naturalny skład kremu. Potwierdzają to testy kliniczne prowadzone z udziałem ekspertów ze Światowej Organizacji Zdrowia.

  • Wyraźnie powiększa piersi i podnosi je do góry
  • Redukuje rozstępy i wygładza skórę na piersiach
  • Piersi stają się jędrne i kształtne
  • Dogodny sposób użycia (krem)

Wysoką skuteczność kremu zapewnia idealna kompozycja składników aktywnych: Deoksymiroestrol, wyciąg z korzenia Pueraria Mirifica (Kwao Krua) i olejek różany.

Czy UpSize naprawdę działa? – recenzje

Fitoestrogeny – główne składniki kremu – to roślinne odpowiedniki żeńskich hormonów płciowych, odpowiedzialnych za wzrost tkanki piersiowej, kształt i jędrność piersi.

Opinie klientek potwierdzają, że regularne stosowanie UpSize daje pierwsze widoczne efekty już po 2 tygodniach, a po miesiącu można osiągnąć rezultat jakiego oczekujemy.
Użytkowniczki kremu opisują swoje doświadczenia w komentarzach na forum, z dumą prezentując zdjęcia zrobione przed i po kuracji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Niewielką ilość kremu wystarczy nałożyć na czystą skórę piersi i masować kolistymi ruchami do całkowitego wchłonięcia, co trwa od 5-10 minut. Czynności te należy powtarzać 2 razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem.

Kremu nie znajdziemy w aptece. Producent zdecydował o sprzedaży UpSize wyłącznie poprzez swoją stronę internetową. To gwarantuje oryginalną jakość produktu i atrakcyjną cenę.