Valgomed – działanie separatora leczącego halluksy

Valgomed to ortopedyczny separator, który przynosi ulgę osobom które cierpią na halluksy. Utrzymuje stopy we właściwej pozycji, zmniejsza ból i nie powoduje efektów ubocznych. Nie ma przeciwwskazań do jego stosowania.
Skład materiału z jakiego wykonano separator stanowi silikon o hipoalergicznych właściwościach. Poza tym jest niezwykle plastyczny i doskonale dopasowuje się do każdej stopy, nie powodując otarć skóry między palcami.

  • Hamuje dalszą deformację palucha i zapobiega jego przemieszczeniom
  • Zmniejsza obciążenie stawu i przedniej części stopy
  • Łagodzi ból przy chodzeniu
  • Wygodny sposób użycia (silikonowy separator)

Czy Valgomed naprawdę działa? – recenzje

Valgomed w pełni zasłużył sobie na pozytywne opinie klientów, jakie pojawiają się w komentarzach na forach internetowych. Użytkownicy podkreślają szczególnie jego wpływ na likwidację dyskomfortu w czasie chodzenia oraz możliwość używania go w różnych rodzajach obuwia, także w sandałach i klapkach.
Efekty stosowania najlepiej pokazują zdjęcia stóp zrobione przed i po kuracji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Stosowanie separatora jest bardzo łatwe. Po prostu nakładamy separator na duży palec w stopie i delikatnie dopasowujemy, aby czuć się z nim komfortowo. Następnie dociskamy.

Separator możemy nosić przez 24 godziny na dobę, ale efekt terapeutyczny wykazuje korzystanie przez 6-10 godzin dziennie. Doświadczenia użytkowników wskazują, że pierwsze odczuwalne rezultaty używania Valgomedu pojawiają się po 10-14 dniach.

Kupno separatora nie wymaga recepty, nie znajdziemy go więc w aptece. Producent oferuje Valgomed – w atrakcyjnej cenie – wyłącznie na swojej stronie internetowej.