Varesil – skuteczne leczenie żylaków w domu

Varesil to dwuskładnikowa formuła do leczenia kłopotliwych i bolesnych żylaków. Jej skład tworzą tabletki i maść, które powstrzymują powstawanie żylaków, leczą i wzmacniają ścianki naczyń żylnych, a ponadto:

  • Regenerują uszkodzoną skórę nóg
  • Stymulują krążenie krwi
  • Łagodzą ból i skurcze w nogach
  • Znoszą uczucie ciężkości nóg, zmniejszają obrzęki
  • Wygodne stosowanie (tabletki + maść)

Naturalny skład suplementu diety i maści to gwarancja bezpiecznych efektów i braku przeciwwskazań do ich stosowania. Dotychczas nie odnotowano żadnego przypadku niepożądanych skutków ubocznych.

Za rezultaty działania tabletek odpowiadają substancje aktywne: kasztanowiec zwyczajny, myszopłoch kolczasty, hesperydyna, rozmaryn lekarski, ekstrakt z kory sosny i bioperyna.

W skład maści wchodzą między innymi: gliceryna, aloes yohju matsu , olej z nasion winogron, olejek ze słodkiej pomarańczy, masło shea, PEG -60 sorbitan stearate, cyklometikon, lawenda, alkohol cetearylowy i kwas kaprylowy.

Czy Varesil naprawdę działa? – recenzje

Równoczesne działanie maści i tabletek zwiększa elastyczność i szczelność naczyń włosowatych, działa przeciwzapalnie i poprawia krążenie krwi w nogach. To wszystko skutkuje likwidacją istniejących i zapobieganiem tworzenia się nowych żylaków.

Potwierdzają to opinie lekarzy specjalistów, którzy zalecają pacjentom kurację Varesilem jako alternatywę dla chirurgicznego usuwania żylaków. Z opiniami lekarzy zgadzają się użytkownicy preparatu, którzy swoje doświadczenia w leczeniu żylaków opisują w komentarzach na blogach.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca stosowanie 2 kapsułek dziennie.
Maść należy stosować także dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem.

Gdzie znaleźć Varesil? W aptece nie jest dostępny. Można go kupić – w bardzo dobrej cenie – na oryginalnej stronie producenta.