Vigorelle – naturalny krem podnoszący popęd seksualny u kobiet

Vigorelle to preparat dla kobiet, które z różnych względów straciły zainteresowanie seksualną sferą życia. Zwiększa napływ krwi do narządów intymnych, a to powoduje, że stają się bardziej wyczulone na erotyczne impulsy.

  • Rozbudza aktywność seksualną, zwiększa ochotę na seks
  • Potęguje wrażliwość na bodźce dotykowe
  • Zapewnia intensywne, wielokrotne orgazmy
  • Łagodzi suchość pochwy
  • Wygodny sposób dawkowania (krem)

Krem Vigorelle w naturalny sposób nawilża pochwę i intensyfikuje pobudzenie dzięki swojemu składowi: l-arginina, gingko biloba, pochrzyn dziki, liść Damiana, brazylijski żeń-szeń, mięta pieprzowa, witaminy A,C,E i aloes.

Czy Vigorelle naprawdę działa? – recenzje

Vigorelle pozwala kobietom cieszyć się swoją seksualnością i czerpać radość z kolejnych zbliżeń. W efekcie stosowania kremu normuje się poziom hormonów, narządy płciowe są bardziej dotlenione i nawilżone.

Opinie lekarzy potwierdzają brak efektów ubocznych działania preparatu, a także niezwykłą skuteczność w podnoszeniu libido i kondycji seksualnej kobiet. Zdaniem lekarzy nie istnieją przeciwwskazania do stosowania kremu przez dorosłe kobiety.

O doświadczeniach kobiet, które już krem stosowały można przeczytać w komentarzach na forum. Kobiety doceniają różnicę we wrażliwości stref erogennych przed i po zastosowaniu kremu, a także większą stymulację tej części kobiecego ciała. Rezultaty bywają czasem zdumiewające.

Jak stosować i gdzie kupić?

Krem zaleca się stosować zgodnie z ulotką załączoną do produktu.

Z uwagi na specyfikę produktu i aby zapewnić klientkom pełną prywatność producent sprzedaje swój produkt wyłącznie na stronie internetowej. Gwarantuje także rozsądną cenę. Kremu nie znajdziemy w aptece.