Vigrx® Delay Spray – mocna erekcja i pełna sprawność seksualna

VigRX® Delay Spray jest preparatem, którego stosowanie pomaga mężczyznom w uporaniu się z problemem znikomej erekcji i zbyt szybkiego wytrysku.
Pozwala w bezpieczny i naturalny sposób – bez efektów ubocznych – maksymalnie wydłużyć czas trwania stosunku i w pełni zaspokoić swoją seksualną partnerkę.

  • Zapewnia potężną i trwałą erekcję
  • Umożliwia kontrolę wytrysku
  • Pozwala na przedłużenie przyjemności
  • Poprawia kondycję seksualną
  • Wygodny sposób użycia (spray)

W składzie sprayu oprócz wielu składników roślinnych takich jak: epimedium, żeń-szeń, ginkgo biloba, muira puama i kora catuaby znajduje się także benzokaina, która reguluje opóźnienie ejakulacji.

Czy VigRX® Delay Spray naprawdę działa? – recenzje

Formuła pozwala opóźnić punkt kulminacyjny zbliżenia dzięki zmniejszeniu wrażliwości męskich narządów intymnych na bodźce erotyczne.

VigRX® Delay Spray otrzymał wiele pozytywnych opinii klientów, którzy są zadowoleni, że nie muszą rezygnować z seksu i pozbawiać się przyjemności seksualnych doznań. Swoje doświadczenia „przed i po” opisują w komentarzach na forum i przyznają, że efekty często przerastają ich oczekiwania.

Jak stosować i gdzie kupić?

Imponujące rezultaty można osiągnąć wykonując zaledwie 1 do 3 aplikacji rozpylając preparat na całej powierzchni penisa. Można lekko wmasować i odczekać 10 minut do całkowitego wchłonięcia. Dawka wystarcza na 20 – 30 minut . Nie ma przeciwwskazań do stosowania sprayu, jednak w razie wątpliwości dobrze skonsultować się z lekarzem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów producent zdecydował o sprzedaży VigRX® Delay Spray wyłącznie na swojej stronie internetowej.
To gwarancja dyskrecji i dobrej ceny za towar najwyższej jakości. Preparat nie jest dostępny w aptekach.