Vimax Patches – plastry zwiększające rozmiar prącia

Vimax Patches to unikalne plastry, które leczą mężczyzn z kompleksu małego członka i zwiększają ich seksualny potencjał. System transdermalny umożliwia dostarczanie niezbędnych substancji bezpośrednio do krwioobiegu, nie obciążając układu pokarmowego, jak to ma miejsce w przypadku tabletek. To komfortowy, a przy tym niezwykle bezpieczny i higieniczny sposób użycia preparatu – nie powoduje efektów ubocznych. Lekarze w opiniach potwierdzają brak przeciwwskazań do jego stosowania przez zdrowych i dorosłych mężczyzn.

  • Gwarantuje zwiększenie długości i obwodu prącia
  • Zapewnia okazałe erekcje i intensywne orgazmy
  • Działa antyoksydacyjnie, odmładza seksualnie
  • Podnosi wrażliwość na doznania intymne

Główny skład preparatu odpowiedzialny za rezultaty stanowią: żeń-szeń, rdest wielokwiatowy, wąkrotka azjatycka, wyciąg z owoców palmy sabałowej, damiana i mentol.

Czy Vimax Patches naprawdę działa? – recenzje

Forma plastrów jest najprostszym, a przy tym najskuteczniejszym ze sposobów powiększania penisa – to znakomita alternatywa dla drogich i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Potwierdzają to przede wszystkim sami użytkownicy. O ich doświadczeniach w stosowaniu plastrów oraz różnicach w jakości seksu przed i po kuracji można przeczytać w komentarzach na forum.

Jak stosować i gdzie kupić?

Plaster należy nakleić na czystej i suchej powierzchni skóry na 72 godziny czyli 3 pełne doby, po czym przykleić nowy plaster w innym miejscu. Miejsce może być dowolne – na podbrzuszu lub ramieniu, ale nigdy nie na penisie.

Plastrów nie znajdziemy w aptece. Produkt jest dostępny jedynie na oficjalnej stronie producenta. To przemyślana decyzja producenta, który chce zapewnić wygodne i dyskretne zakupy oraz preparat dający wymierne efekty. Cena jest także przystępna – dzięki częstym akcjom promocyjnym.