Viper Venom Aktiv – domowe odmładzanie skóry

Viper Venom aktiv to krem przeciwzmarszczkowy, który pozwala kobietom cieszyć się młodą skórą bez zmarszczek i innych niedoskonałości. Efekty odmłodzenia skóry nie pociągają za sobą niekorzystnych skutków ubocznych. Krem wnika głęboko w skórę, wpływa na prawidłowe funkcje nerwów i relaks mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek.

  • Likwiduje istniejące zmarszczki
  • Zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek
  • Skóra staje się dobrze odżywiona, odzyskuje młody i promienny wygląd
  • Wygodny sposób użycia (krem)

Skład kremu nazywanego ,,eliksirem młodości” stanowią silnie skoncentrowane składniki aktywne, między innymi zsyntetyzowany wyciąg z jadu żmii. Pozostałe składniki to: retinol, sepilift, koenzym Q10, kolagen, elastyna, witamina E, aneuryna i oleje roślinne.

Czy Viper Venom Aktiv naprawdę działa? – recenzje

Jak zapewnia producent – systematyczne stosowanie kremu zgodne z zaleceniami sprawia, że skóra staje się delikatna, aksamitna i jedwabiście gładka.

Nie mają też wątpliwości klientki, które w komentarzach na blogach zachwycają się faktem pojawienia się pierwszych wyraźnych rezultatów już po kilku dniach. Kondycja skóry przed i po kuracji jest nieporównywalna.

Lekarze dermatolodzy, na podstawie doświadczeń, określają w swoich opiniach krem Viper Venom Aktiv doskonałą alternatywą dla zabiegów odmładzających z użyciem skalpela – bez przeciwwskazań do stosowania.

Jak stosować i gdzie kupić?

Przed nałożeniem kremu należy dokładnie oczyścić i osuszyć skórę twarzy i szyi. Dwa razy dziennie – rano i wieczorem nałożyć niewielką ilość kremu i delikatnie masować kolistymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia.

Kremu nie znajdziemy w aptece. Jest dostępny jedynie na internetowej stronie producenta – najwyższej jakości i w doskonałej cenie.