Vival Pro B – formuła blokująca nadmierne wypadanie włosów

Vival Pro B to 3-stopniowa formuła, która udziela wsparcia wszystkim osobom borykającym się z problemem wypadania włosów, a czasem wręcz łysienia. Zestaw, który tworzą: szampon, odżywka i maska na włosy, jest dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom.

  • Skutecznie zatrzymuje proces łysienia
  • Przyspiesza wzrost nowych włosów
  • Nowe włosy są silne, zdrowe i gęste
  • Spowalnia siwienie, wzmacnia naturalny kolor włosów
  • Wygodny sposób użycia (szampon + odżywka + maska)

Skład Vival Pro B to silny zestaw wyłącznie naturalnych komponentów: biotyna (witamina H lub B7), retinol (witamina A), inozytol (witamina B8), witamina B5 i E oraz olej kukurydziany i olej z dzikiej róży. Dzięki takim składnikom nie pojawia się niebezpieczeństwo wystąpienia efektów ubocznych, a trycholodzy nie znajdują przeciwwskazań do stosowania zestawu Vival Pro B.
Przeciwnie – często zalecają go pacjentom.

Czy Vival Pro B naprawdę działa? – recenzje

Jeśli chcemy poznać skuteczność działania Vival Pro B wystarczy zerknąć na opinie klientów w komentarzach na forum. Nie spotkamy tam ani jednej negatywnej oceny produktu. Użytkownicy, na podstawie swoich doświadczeń, bardzo pozytywnie oceniają różnicę w kondycji włosów przed i po kuracji. Ponieważ zestaw poprawia mikrokrążenie krwi w skórze głowy – włosy stają się lepiej odżywione, miękkie i błyszczące.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca stosowanie szamponu do każdego mycia włosów, nawet codziennie – jeśli włosy tego wymagają. Natomiast odżywka i maska powinna być stosowana co najmniej 2-3 razy w tygodniu. Pierwsze efekty pojawiają się już po kilku dniach, ale prawdziwe rezultaty można zobaczyć po kilku tygodniach, kiedy zaczynają pojawiać się nowe włosy.
Zestawu nie znajdziemy w aptece. Można go kupić – w dobrej cenie – na stronie www producenta.