Xtreme Pro White – efekty z zestawem do wybielania zębów

Xtreme Pro White to zestaw do wybielania zębów najnowszej generacji. Bez ryzyka uszkodzenia szkliwa i innych skutków ubocznych pozwala w sposób profesjonalny uzyskać bielsze zęby.

  • Usuwa plamy z papierosów, wina i kawy
  • Skutecznie wybiela zęby bez niszczenia szkliwa
  • Działa w przypadku zębów nadwrażliwych i kruchych.
  • Prosty sposób użycia (żel+ aplikatory+lampa LED)

W skład zestawu wchodzi: żel do wybielania zębów o specjalnej formule, aplikatory stomatologiczne i lampa ledowa. Żel składa się z: wodorowęglanu sodu, glikolu propylenowego, gliceryny, wody demineralizowanej, poloksameru, carbomeru, poliwinylopirolidonu oraz sodium laureth sulfate.
Producent zapewnia, że już po kilku dniach użytkowania zęby stają się średnio o 67% bielsze.

Czy Xtreme Pro White naprawdę działa? – recenzje

Zestaw Xtreme Pro White cieszy się sporym uznaniem wśród klientów. Świadczą o tym opinie w komentarzach na forach internetowych. Klienci są zachwyceni możliwością uzyskania efektu śnieżnej bieli zębów bez konieczności poddawania się kosztownym zabiegom w gabinetach stomatologicznych.
Także stomatolodzy doceniają skuteczność i bezpieczeństwo działania nowoczesnej formuły zestawu i – bez przeciwwskazań – polecają go często swoim pacjentom.

Jak stosować i gdzie kupić?

Aby osiągnąć pożądane rezultaty w domowych warunkach, wystarczy poświęcić około 10 minut dziennie. Należy nałożyć na powierzchnię zębów za pomocą aplikatora stomatologicznego żel wybielający i naświetlać pod kątem 90 stopni światłem ledowym przez 10 minut. Dla uzyskania lepszych efektów cały cykl można powtórzyć 3 razy dziennie.

Gdzie znaleźć produkt – w aptece czy drogerii? Doświadczenia klientów wskazują, że jedyne miejsce, które daje pewność otrzymania bezpiecznego i skutecznego w działaniu preparatu to oficjalna strona producenta. To równocześnie gwarancja rozsądnej ceny.