Zen Pills – suplement diety zwalczający stres

Zen Pills jest preparatem, który pozwala uporać się ze stresem w skrajnie trudnych sytuacjach. Zwieksza poziom serotoniny w organizmie, co znacznie ułatwia tę walkę, daje poczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Nie generuje efektów ubocznych, jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu.

  • Zmniejsza poziom stresu i łagodzi niepokój
  • Nie dopuszcza do ataków paniki
  • Zapewnia spokojny, zdrowy sen
  • Poprawia nastrój i daje uczucie relaksu
  • Wygodne dawkowanie (kapsułki)

Skład preparatu to: l-tryptofan, l-teanina, chmiel, passiflora, witaminy B1 i B6

Czy Zen Pills naprawdę działa? – recenzje

Preparat cieszy się pozytywnymi opiniami lekarzy, psychologów i użytkowników. Klienci w komentarzach na forum zwracają uwagę na natychniastowe uczucie spokoju i bezpieczeństwa jakie ogarnia ich po aplikacji kapsułek.

Zen Pills jest niezwykle pomocnym preparatem dla osób, które nie radzą sobie w momentach podwyższonego stresu i niepokoju. Na przykład podczas egzaminów, rozmów kwalifikacyjnych, podczas rzucania palenia czy odchudzania.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zaleca się stosowanie 1 tabletki w chwilach maksymalnego stresu, wówczas efekt jest natychmiastowy i trwały. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, ponieważ organizm nie będzie w stanie zaabsorbować składników. Przeciwwskazania dotyczą kobiet w ciąży, matek karmiących piersią i osób, które ukończyły 70 lat – dobrze wówczas skonsultować się najpierw ze swoim lekarzem.

To specyficzny rodzaj preparatu i dotyczy zbyt ważnych sfer umysłu, aby pozwolić sobie na doświadczenia z produktami z niesprawdzonych źródeł. Gwarancję oryginalnego suplementu w dobrej cenie oraz skutecznych rezultatów daje wyłącznie strona producenta. Tabletek nie kupimy w aptece.