ZeroSmoke – szybkie rzucanie palenia z antynikotynowym magnesem

ZeroSmoke to innowacyjne magnesy, które działają na zasadzie akupresury i pomagają zlikwidować uciążliwy głód nikotynowy. Zgodnie z opinią lekarską magnesy antynikotynowe stanowią skuteczną alternatywę dla plastrów oraz gum na rzucanie palenia.

  • Likwidują chęć sięgnięcia po papierosa
  • Pomagają rzucić palenie bez podjadania
  • Łatwe i dyskretne stosowanie

Dwa biomagnesy wchodzące w skład ZeroSmoke wykonane są pokryte 24-karatowym złotem. Działa to jak naturalny przewodnik i chroni organizm przed wystąpieniem reakcji alergicznej lub innych skutków ubocznych.

Czy ZeroSmoke naprawdę działa? – opinie i efekty

Recenzje użytkowników wskazują na to, że rezultaty stosowania ZeroSmoke są znacznie lepsze niż w przypadku korzystania z plastrów lub gum antynikotynowych. Pozytywne komentarze na forum dotyczącym rzucenia nałogu oraz wcześniejsze doświadczenie osób, które próbowały przestać palić z różnymi innymi środkami – wszystko to pozwala sądzić, że ZeroSmoke jest warte swojej ceny.

Gdzie kupić ZeroSmoke i jak stosować?

Stosowanie: mniejszy magnes należy umieścić na przedniej części ucha, a większy na tylnej części ucha. Magnesy należy umieścić w miejscu określonym przez ulotkę producenta – w ten sposób uda się zmniejszyć ochotę na papierosa.

Gdzie dostać ZeroSmoke i czy można go znaleźć w aptece? Produkt jest dostępny wyłącznie na stronie producenta ZeroSmoke i obecnie nie przewiduje on dystrybucji w innych punktach sprzedaży. Zamówienie magnesów wymaga uzupełnienia odpowiedniego formularza – zajmuje to tylko kilka minut i jest bardo poręczną metodą na uzyskanie tego produktu.